Фітнес клуб «SportTime»

Фітнес клуб SPORTTIME має все для того щоб домогтися досконалості в спорті і є найкращим місцем для здобуття спортивної форми та здоров'я.

Завдяки регулярним заняттям фітнесом, Ви змінюєте якість свого життя на краще, оскільки активний обмін речовин, високий тонус м'язів, гнучкість зв'язок і міцність суглобів впливає на ваше здоров'я і настрій, даруючи вам довгостроковий заряд позитиву і почуття радості на кожен день.

Фітнес клуб SPORTTIME надає вам унікальну можливість провести тренування з максимальним результатом і користю для здоров'я. На основі ваших потреб і побажань для Вас розробляється індивідуальна фітнес програма, яка спрямована на проблемні зони тіла. Всі клієнти, які відвідують наш фітнес клуб, крім усього спектра послуг нашого клубу, отримують ще й кваліфіковане керівництво від наших тренерів.

Також для всіх відвідувачів представлені групові програми: аеробіка, танці, хореографія, силові тренування, йога та інші.

Наша мета - подарувати Вам відмінний настрій і допомогти досягти бажаних результатів.

Комфортні роздягальні з шафами під ключ і душовими забезпечать Вам безтурботне тренування.

Фітнес клуб SPORTTIME в місті Ковель - це правильний клуб для реалізації Ваших планів по зміцненню і поліпшенню здоров'я, створення стрункої і красивої фігури і гарного настрою.

Ми знаходимося за адресою: м Ковель, вул. Заводська, 23в

Телефони:

+38 (03352) 54-7-77

+38 (093) 657-90-50

+38 (068) 635-51-88