Масаж

Масаж об'єднує корисний та приємний процес, який виконує багато оздоровчих робіт, серед яких можна виділити сприятливий вплив на шкіру та підшкірно-жировий шар, зв'язки та сухожилля, м'язи, суглоби. Крім того, масаж значно зміцнює кровоносну, лімфатичну, дихальну та нервову систему.

Масаж буває різних видів, від простих розслабляючих до лікувальних, спортивних, профілактичних, реанімаційних та інші. Однак важливо враховувати одне дуже важливе правило: масаж лікувального типу, який пов'язаний з спинномозковою областю та обличчям, повинен проводитись тільки гарним спеціалістом. В протилежному випадку можна нанести не тільки користь, але й значну шкоду.

Людська шкіра являє собою перший провідник нервової системи, тобто саме нервовими закінченнями вона пов'язана з усім організмом. Завдяки масажу можна як розслабити, так і подразнити нервову систему, з подальшим підвищенням провідності нервових закінчень із значним посиленням рефлекторних зв'язків між корою головного мозку з м'язами, кровоносною системою та внутрішніми органами.

Описувати всі плюси масажу можна дуже довго, даній темі присвячені цілі томи книг. Найголовніше, що потрібно знати - масаж нормалізує всі функції організму, тим самим надає заспокійливу і тонізуючу дію на організм.

У фітнес клубі SPORTTIME проводяться різні види масажу: масаж голови та обличчя, спини, живота, рук, ніг, масаж усього тіла, антицелюлітний медовий масаж.

Записатися на сеанс масажу можна за вказаними на сайті телефонами.