Калланетика

В більшості людей сидячий спосіб життя займає значну частину робочого дня. Все починається ще в юних шкільних роках, непомітно переходячи у вищі навчальні заклади, в яких годинами просиджуємо в бібліотеках та на лекціях. Після навчання переходимо в наступну стадію сидячого способу - робота за комп'ютером. В молодому віці зміни не відчутні людині, але непомітно та постійно від цього страждають хребет і м'язи.

Одним з варіантів вирішення проблеми є вправи Калланетики!

Якщо ви помітили порушення постави з одночасним болем у спині, постійні мігрені, які спричинені змінами в шийному відділу хребта порушуючи кровообіг головного мозку та інші проблеми, які виникають при порушенні постави, необхідно завчасно зреагувати на це.

Під час сидіння здійснюється значне послаблення та розтягування окремих м'язів, які страждають від перенапруги. Сидіння більше чотирьох годин на добу сприяє скороченню задньої поверхні стегна. Це все дуже відчутно при присідах та нахилах. Також значний час в малорухливому стані сприяє зайвій вазі, целюліту та скутістю суглобів, що можуть зробити будь-яке фізичне навантаження болючим.

Калланетика є найкращим рішенням для тих, хто веде сидячий спосіб життя. Саме дані заняття сприяють скороченню і розтягненню м'язів спини, стегон і преса, а за рахунок статичної напруги можна значно зміцнити м'язи шийного та поперекового відділів хребта, які звичайними тренуваннями пропрацювати не вдається.

Займатися Калланетикою у місті Ковель в Фітнес клубі «SportTime» - це правильний вибір по укріпленню та покращенню здоров’я, створенню стрункої та красивої фігури і хорошого настрою.